O FIRMIE

PPHU METEX powstało w 2003 r. Posiada wieloletnią tradycję i doświadczenie w zakresie ślusarstwa. Specjalizujemy się w wykonywaniu balustrad ze stali kwasoodpornej, nierdzewnej i węglowej.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe METEX Sp. z o.o. to firma, która jest rozpoznawalna jako producent balustrad, nie tylko w województwie Mazowieckim, ale i na terenie całej Polski. Nowoczesne rozwiązania techniczne, jak i wieloletnia współpraca z doskonałymi projektantami owocuje perfekcyjnymi projektami z elementów stalowych. Elementy wykończeniowe i dekoracyjne z metali, stanowią wizytówkę Naszej firmy. Nasze wyroby zdobią centra biurowe i handlowe, siedziby banków, a także prywatne domy i rezydencje. Dbamy o każdy szczegół wykonania oraz jakość stosowanych przez Nas materiałów.

Nasze konstrukcje są funkcjonalne i bezpieczne, cechują się oryginalnym i niepowtarzalnym designem. Projekty dostosowujemy do wymagań i gustu Klienta oraz do jego finansowych możliwości. Nasz pracownik przyjeżdża na pomiar i zaproponuje, jak najlepsze rozwiązanie. Wykonuje projekty uwzględniając sugestie klienta.

Zapraszamy do współpracy!

WYSOKIEJ JAKOŚCI PRODUKTY ZE STALI NIERDZEWNEJ

METEX Sp. z o.o.

Ul. Wiadukt 5
Płock, 09-400
Mazowieckie, Poland

KONTAKT

T: +48 24 269 61 77
F: +48 24 269 65 47
E: metex@metex-plock.pl

GODZINY OTWARCIA

Pon – Pt: 7:00 – 15:00
Sobota: Nieczynne
Niedziela: Nieczynne