BALUSTRADY

Produkujemy nowoczesne balustrady balkonowe, tarasowe i schodowe, które odznaczają się niezwykłą elegancją i jakością wykonania.

Balustrady ze stali nierdzewnej

Produkt bardzo wysokiej jakości, który zapewnia trwałość na lata. Balustrady są odporne na czynniki atmosferyczne oraz chemiczne. Nawet po dwudziestu latach stal nierdzewna wciąż wygląda jak nowa i nie ulega korozji. O tym, że balustrady ze stali nierdzewnej są właściwą inwestycją, decyduje też fakt, iż materiał jest odporny na zarysowania i uderzenia.

Balustrady szklane

Balustrady ze szkła sprawdzą się zarówno w przypadku biura, jak i domu. Walory estetyczne, precyzja wykonania, a także szeroki wybór powoduje, iż każdy znajdzie tu coś dla siebie. Do produkcji balustrad używamy głównie dwóch rodzajów szkła: bezpieczne klejone laminowane VSG albo hartowane laminowane VSG/ESG. Krawędzie szkła mogą być szlifowane lub polerowane.

Balustrady malowane proszkowo

Ponieważ każde wnętrze jest inne, gusta klientów również, stąd nie zawsze balustrada nierdzewna pasuje do wnętrza budynku lub wystroju pomieszczenia. Dlatego w naszej ofercie proponujemy balustrady malowane proszkowo. Poprzez lakierowanie proszkowe uzyskujemy dowolny kolor z palety RAL, zachowując solidność i sztywność balustrady stalowej.

WYSOKIEJ JAKOŚCI PRODUKTY ZE STALI NIERDZEWNEJ

METEX Sp. z o.o.

Ul. Wiadukt 5
Płock, 09-400
Mazowieckie, Poland

Kontakt

T: +48 24 269 61 77
F: +48 24 269 65 47
E: metex@metex-plock.pl

Godziny Otwarcia

Pon – Pt: 7:00 – 15:00
Sobota: Nieczynne
Niedziela: Nieczynne